Back to news

АУП провела 21-у літню школу медіаграмотності

24-27 червня – Академія української преси (АУП) провела у Полтавській області свою 21-у літню школу медіаосвіти та медіаграмотності для 23 вихователів, які працюють з дошкільниками у 14 областях України. Посібник АУП під назвою «Медіаграмотність у дошкільній освіті: стратегії для дітей 3-4 років» було розроблено за підтримки Програми USAID “Медійна програма в Україні” та буде опубліковано в Інтернеті в липні 2021 року.

 

Посібник містить вправи, щоб допомогти дітям набути навичок спілкування, а також уроки для батьків, які покликані сприяти співпраці між батьками та дошкільними закладами та закладають основи для медіаграмотності та навичок критичного мислення дітей.

 

Ольга Романчак, методист Закарпатського обласного інституту підвищення кваліфікації вчителів, поділилася з АУП своїм враженням від Літньої школи, зазначивши, що «надмірне використання засобів масової інформації негативно впливає на психічне здоров’я дітей. Водночас, життєво важливо заохочувати та навчати батьків, як використовувати засоби масової інформації як ресурс для навчання дітей”.

Фото: Академія української преси