Назад до новин

Донецький інститут інформації провів онлайн-школу якісних медіа

12-14 січня ГО «Донецький інститут інформації» (ДІІ) провів серію вебінарів у рамках третьої Онлайн-школа якісних медіа для 12 редакцій, котрі є членами мережі ДІІ міжрегіонального співробітництва.

30 журналістів та редакторів з Донеччини, Луганщини, Харкова, Волині, Львова, Одеси, Ужгорода, Херсона, Кривого Рогу та Сум покращили свої професійні навички з розвитку YouTube каналів регіональних медіа, менеджменту платформ у соціальних мережах та створення великих текстів. Тренери та учасники проаналізували YouTube платформи своїх регіональних медіа, Facebook та Instagram сторінки, поставили конкретні запитання і проговорили можливі стратегії розвитку їх медіа.

“Вебінар з розвитку YouTube-каналу був схожий на концентровану вижимку від кількамісячного пошуку інформації. Ми зрозуміли основні перепони для розвитку ютуб-каналу локального медіа. Вебінар дав можливість побачити найбільші недоліки нашого редакційного каналу, виокремити детальні кроки для розвитку. Також стали в нагоді отримані відповіді на питання від інших редакцій, адже більшість проблем регіональних ЗМІ схожі”, – говорить журналіст онлайн-медіа  Вгору Дмитро Багненко.

“Після цих консультацій, коли тренери вивчили наші сторінки та розповіли конкретно, що можна покращити, значно легше вибудувати стратегію розвитку соцмереж. Для нашої редакції цінність цього навчання саме в конкретиці, яку вдалося почути від тренерів”, – говорить менеджерка ІА Дивись.Інфо Надія Коршикова.

“Модуль Олени Дуб був нам корисним, ми прислухаємося до поради тренерки, що ТікТок вартий того, щоб розміщувати там свій контент”, – зауважив журналіст ІА Експерт-КР Андрій Власенко.

ДІІ надає менторську підтримку 12 редакціям з різних регіонів України, включаючи Схід та Південь, створених за попередні роки Медійною програмою в Україні, які зацікавлені у взаємодії та співпраці між собою з обміну новинами та інформацією.

Відео про минулорічну школу дивіться тут