Назад до новин

Експерти IMI стверджують: цифрова платформа Суспільні Новини є лідером у дотриманні гендерного балансу

29 вересня – Інститут масової інформації у своєму регулярному звіті з моніторингу гендерного балансу провідних українських онлайн-медіа виявив, що Suspilne.media є провідним онлайн-медіа з точки зору гендерного балансу – жінки становили 46% з усіх запрошених у якості експерток. Близько до Суспільного були веб-сайт 24 -го телеканалу та партнер Internews  медіахолдінг NV.ua, де зафіксовано 40% та 34% експерток відповідно.

Політика, міжнародні відносини, бізнес та економіка, злочинність та нещасні випадки, а також права людини – це найпоширеніші сфери, де станом на вересень 2021 року жіноча експертиза була представлена ​​в Інтернет-медіа. «Ми наполегливо працюємо над тим, щоб гендерний баланс став невід’ємною частиною нашого редакційного стандарту та робоче правило, а не лише окрема редакційна політика. Однак у нас ще є можливості для вдосконалення », – сказала Ангеліна Карякіна, генеральна продюсерка інформаційного мовлення Суспільного. Суспільний мовник також є лідером щодо дотримання журналістських стандартів, згідно з результатами останнього моніторингу IMI.

 Суспільний мовник – найбільше незалежне медіа в Україні з кількома платформами, включаючи UA: Перший, UA:Культура, три радіоканали (Українське радіо, радіо “Промінь”, радіо “Культура” ), 24 регіональні філії та цифрову платформу Suspilne.media.

Більше на сайті Суспільного.

 

Фото: Markus Winkler on Unsplash