Назад до новин

ГО «Детектор медіа» і Генштаб ЗСУ підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво

З огляду на необхідність поліпшення комунікації між військовими та журналістами, документ спрямований на знаходження шляхів та напрацювання механізмів підвищення ефективності роботи з громадськістю та ЗМІ посадових осіб Збройних сил України через співпрацю з громадськістю, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Меморандум передбачає проведення низки спільних медійних, освітніх та інших заходів з питань зв’язків з громадськістю та ЗМІ. Зокрема, експерти ГО «Детектор медіа» надаватимуть допомогу з організації і проведення навчальних курсів з питань специфіки роботи медіа та організації співпраці зі ЗМІ, дотримання міжнародних стандартів та чинної нормативно-правової бази. Виконання Меморандуму здійснюватиметься без залучення бюджетних коштів з боку Збройних сил України.

Меморандум підписали голова ГО «Детектор медіа» Наталія Лигачова-Чернолуцька і начальник управління зв’язків з громадськістю Збройних сил України підполковник Богдан Сеник (за дорученням начальника Генштабу – головнокомандувача ЗСУ).