Назад до новин

Internews Europe оголошує тендер на проведення фінальної оцінки проєкту з розвитку медіа

Міжнародна некомерційна організація Internews запрошує до участі у тендері з фінальної оцінки чотирирічного проєкту щодо розвитку медіа у східній Європі, який фінансує SIDA. Організація шукає фахівця або компанію, які оцінять наскільки ефективною була робота проєкту «Розуміння аудиторії та цифрова підтримка» (AUDS).

Про проєкт

У січні 2018 року Internews розпочала чотирирічний проєкт «Розуміння аудиторії та цифрова підтримка» (AUDS). Він  має на меті розширити доступ громадськості до незалежних новин та інформації з питань, що стосуються життя громадян у п’яти країнах. Проєкт також надає підтримку для покращення якості медіа-контенту та фінансової стійкості ЗМІ, підвищення безпеки правозахисних та медіа-організацій у цільових країнах.

Мета та завдання оцінки

Мета оцінки – допомогти Internews оцінити хід поточного проєкту «Розуміння аудиторії та цифрова підтримку» (AUDS), визначити, які із заходів були більш корисними, а які – менш. Результати оцінки мають допомогти Internews у майбутньому проєктуванні, а також у розумінні того, що можна покращити. Оцінка має такі основні завдання:

 

  • Оцінити вплив проєкту на підвищення безпеки правозахисних організацій, незалежних ЗМІ/журналістів у цільових країнах;
  • Оцінити, чи проєкт допоміг ЗМІ краще відстежувати та розуміти потреби їх аудиторії в інформації, і чи зробило це їх більш конкурентоспроможними;
  • Оцінити результативність проєкту з точки зору актуальності, ефективності, узгодженості, впливу та сталості;
  • Проаналізувати внутрішні та зовнішні фактори, що вплинули на досягнення результатів проєкту;
  • Надати короткий аналіз отриманих уроків та рекомендації щодо можливого продовження проєкту.

Усі деталі конкурсу тут: Оголошення_Final evaluation AUDS_Internews_Europe