Назад до новин

Львівський медіафорум започаткував проєкт боротьби з дезінформацією у західній Україні

23 червня – Команда Львівського медіафоруму на своєму сайті оголосила про плани створення Західноукраїнської медіамережі з протидії дезінформації, допомагаючи регіональним ЗМІ ефективніше боротися з маніпуляціями та дезінформацією. Експерти Львівського медіафоруму проаналізують основні канали поширення дезінформації у чотирьох областях: Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській та Чернівецькій.

 Мережа розробить рекомендації експертів щодо того, як редакції можуть протистояти дезінформації; у цих регіонах буде започатковано мережу партнерських відносин з місцевими редакціями.

Завданням мережі буде вироблення конкретних кроків для боротьби з маніпуляціями в інформаційних полях цих регіонів та реалізація рекомендацій.

 Результати проєкту будуть представлені на сесії під назвою «Західноукраїнський форум з питань дезінформації» на щорічних переговорах Львівського медіафоруму, які відбудуться восени 2021 року в Ужгороді.

 Проєкт «Західноукраїнська мережа боротьби з дезінформацією» здійснюється за підтримки програми USAID «Зміцнення громадської довіри» (UCBI).

 

Більше на сайті ГО «Детектор медіа» та на сайті ГО «Львівський Медіафорум».

 

 

Photo: Austin Distel on Unsplash