Назад до новин

Мадридський кінофестиваль прийняв наш фільм до показу в конкурсній програмі

18 травня: Мадридський міжнародний кінофестиваль-2018 прийняв документальну стрічку «Межа очікування» до показу у своїй конкурсній програмі. Internews підтримав фінансово зйомки цього фільму про полонених та зниклих безвісти людей від початку російської військової агресії проти України.

У фільмі – справжні історії двох українських родин, те, що відбувається зовсім поруч з кожним з нас, але про що майже не говорять органи влади.

В основі сюжету документального фільму «Межа очікування» –  історії двох українських родин. Перша – розповідь багатодітної матері Катерини Хом’як з Луцька, чиї сини, добровольці батальйону “Айдар”, безвісти зникли у зоні АТО. Пані Катерина не вперше намагається привернути увагу до проблеми пошуку рідних.

Друга – історія про життя родини кримського активіста. Андрія Щекуна викрали і катували напередодні анексії півострова. Зараз його справа знаходиться у Європейському суді з прав людини. Чоловік сподівається, що фільм стане показовим і допоможе боротись з російською агресією в Криму.

Автором сценарію фільму став Сергій Бібік, режисером – Станіслав Цехмістренко, оператор стрічки – Віктор Завальнюк. Зйомки картини відбулися за нашої підтримки, а саме міжнародної громадської організації Internews, та громадської організації «Інтерньюз-Україна».

8-ий Мадридський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 21 по 28 липня 2018 року в столиці Іспанії.