Назад до новин

Медіаспільнота має розробити правила щодо роботи журналістів на окупованих територіях – конференція журналістів-розслідувачів

9 грудня 2017 р. – Більшість тих норм, правил, стандартів та методів у роботі журналістів, що застосовуються в усьому світі, неприйнятні на окупованих територіях. Медіаспільнота має розробити правила щодо роботи журналістів на окупованих територіях – конференція журналістів-розслідувачів.

Про це йшла мова під час обговорення теми журналістських розслідувань на окупованих територіях в рамках проведення IX Всеукраїнської конференції журналістів-розслідувачів у Києві 8-9 грудня.

Зокрема один зі спікерів конференції, кримський журналіст, головний редактор сайту BlackSeaNews Андрій Клименко зауважив, що під час роботи журналіста, який робить розслідування про окуповані території, неможливо керуватися тими ж правилами, які викорстовуютья медійниками в усьому світі. Він вважає, що медійній спільноті необхідно розробити рекомендації для таких журналістів.

«Медіаспільнота має виробити якісь правила, рекомендації роботи журналістів на окупованих територіях», – сказав він.

Крім того, кримська журналістка, головний редактор інформаційнго агентства «Центр журналістських розслідувань» Валентина Самар зазначила, що наразі в Україні не вистачає розслідувань про корупцію на окупованих територіях Донбасу.

«Дуже прикро, що абсолютно немає розслідувань, які стосуються якихось корупційних речей на окупованій території Донбасу, – сказала вона.  – Було кілька матеріалів “Слідство.Інфо” по тому, як розпилюються гроші на відновлення Донбасу. Повірте мені, там роботи для усіх нас вистачить».

Оригінал статті тут

Дізнайтеся більше про нашу допомогу журналістам-розслідувачам: 

Як Internews допомагає ЗМІ викривати та долати корупцію в Україні