Back to news

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій оголосило тендер для мовників на територію тимчасово окупованого Криму та територій Донецької і Луганської областей

22 квітня – на прес-брифінгу в Миколаєві міністр реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков оголосив тендер для підтримки мовлення для аудиторій у тимчасово окупованому Криму та територій Донецької і Луганської областей. Загальна сума закупівлі становить 50 мільйонів гривень (1 785 714 доларів США), при цьому очікувана середня сума складає чотири мільйони гривень (142 860 доларів США) на обраний проєкт.

Резніков додав, що тендерні процедури будуть проводитись через Prozorro, систему відкритих електронних даних державних закупівель України. Кінцевий термін подання тендерних заявок – 8 травня 2021 р. Початок тендерного аукціону – 11 травня 2021 р.

За словами Резнікова, метою є надання жителям тимчасово окупованих територій інформації, важливої ​​для їх повсякденного життя, а також контенту, орієнтованого на українську культуру.

 

Більше на сайті Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.