Back to news

Міжнародна спільнота та журналісти вшановують пам’ять про вбитого Павла Шеремета та закликають до неупередженого розслідування

20 липня – Посольства  США, Німеччини та Франції, а також агентство ООН опублікували заклики до розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета у 5 -ту річницю його вбивства. Колеги та друзі Шеремета відвідали місце в Києві, де він був убитий, і поспілкувалися з пресою, закликаючи до неупередженого розслідування його вбивства.

 20 липня 2016 року білоруський журналіст Павел Шеремет був убитий у Києві, коли в автомобілі, яким він керував, вибухнула бомба.

Моніторингова місія ООН з прав людини опублікувала пост у Facebook: «Насильство та вбивства журналістів повинні припинитися. Ми закликаємо владу забезпечити відповідальність за смерть Павла Шеремета відповідно до гарантій ефективних та неупереджених розслідувань та судових процесів для всіх сторін у провадженні».

 Колишній генпрокурор Юрій Луценко, екс-президент Петро Порошенко та колишній міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявили, що розкриття вбивства Шеремета – справа честі, але більше ніж через п’ять років справу ще не розкрито.

Більше на сайті ГО «Детектор медіа».

 

 

Photo: Facebook page of UN Human Rights Monitoring Mission in Ukraine