Назад до новин

МПУ підтримала 3-тю Гендерну Медіа-Школу

11 лютого: Третя Гендерна медіа-школа, організована Волинським прес-клубом і Гендерним центром Волині за підтримки “Медійної програми України” (USAID/Іnternews), відбулася 7-9 лютого в Києві.

Цього разу вона зібрала представниць/-ків Незалежної громадської мережі прес-клубів України та дружніх журналісток, котрі в межах проєкту “Гендерночутливий простір сучасної журналістики” здійснюють моніторинг регіональних медіа щодо рівня їх гендерної чутливості й організовують гендерні медіа-кав’ярні.

Що таке «гендер», «стать», «гендерна рівність», які є національні та регіональні механізми впровадження гендерної рівності в Україні, як розпізнавати гендерні стереотипи та сексизм і як їм протидіяти, що таке гендернозумовлене насильство і чому фемінізм – це про рівність, – теми, навколо яких було чимало дискусій і особистих досвідів, які подекуди були нелегкими, але їх розуміння змінює життя назавжди.

“Усі ці три дні були для мене як на одному подиху. Я отримала харч для розуму”, – зазначила голова Полтавського прес-клубу Ірина Курочка.

“Деякі теми стали для мене відкриттям. Тепер треба осмислити інформацію, систематизувати її – і писати по-іншому, продовжувати досліджувати”, – поділилася враженнями журналістка Дніпропетровського прес-клубу Тетяна Сіденко.

“Ми не змінимо весь світ, але можемо розпочати із себе і зі свого кола спілкування”, – переконана Ольга Максим’як, журналістка із Луцька.

На фото: Голова Рівненського прес-клубу, заступниця редактора Агенції журналістських розслідувань”4 влада” Антоніна Торбіч презентує напрацювання групи.

Більше інформації та фото на сторінці прес-клубу у Facebook.