Назад до новин

Ми підтримали iVote – нову освітню платформу для виборців

6 березня: іVote  – незалежна освітня платформа, розроблена, для того щоб допомогти виборцям швидко та зручно ознайомитися з програмами кандидатів і раціонально та зважено дійти свого рішення під час виборчого процесу.

Проект не залежить від будь-яких політичних сторін та реалізується одеською громадською організацією «Інститут політичної інформації» за підтримки міжнародної організації Internews.

iVote – це платформа, яка за допомогою важливих суспільно-політичних питань допомагає виборцю краще зрозуміти передвиборчі програми кандидатів та партій.

Як це працює?

Програмний модуль iVote співвідносить ваші відповіді з офіційними позиціями кандидатів, які вони виклали у своїх передвиборчих програмах. Спеціально для цього проекту команда програмістів та експертів розробила алгоритм та методологію більш точного розрахунку. Різні варіанти відповідей поєднані між собою, а результат демонструє, наскільки ваша позиція співвідноситься з позиціями кандидатів.

Наприкінці опитування ви отримаєте список кандидатів. На початку списку будуть знаходитися кандидати, з якими у вас є найбільші збіги, а знизу – ті, з ким ваші позиції співпадають найменше. Також ви можете побачити цитати з офіційних програм кандидатів стосовно конкретних питань та порівняти їх.

Проект доступний в онлайн-версії на всіх актуальних браузерах (Chrome, Edge, Firefox та Safari) та Internet Explorer 12. Мобільна версія доступна в Android Chrome та iOS Safari. Функціонує телеграм-бот.

Ваша анонімність гарантується розробниками програми. Сайт не збирає жодних персональних даних та не вимагає реєстрації.

Важливо, що iVote – це тільки інструмент, який має полегшити розуміння політичного процесу та збільшити доступність розуміння офіційних програм кандидатів.

Ми закликаємо вас покладатися на власний розсуд та самостійно аналізувати отримані результати та робити усвідомлений вибір.