Назад до новин

Наші партнери провели тематичне опитування лідерів провідних політичних партій на предмет їх бачення реінтеграції Донбасу

Згідно з результатами опитування, оприлюдненими в липні Київським міжнародним інститутом соціології, воєнні дії на Сході посідають перше місце у переліку проблем, які найбільше хвилюють громадян, — 67%.

З огляду на важливість теми відновлення територіальної цілісності України, наші партнери в тижневику “Дзеркало тижня – Зеркало Недели” вирішили провести тематичне анкетування лідерів провідних політичних партій, які мають парламентські фракції і/або шанси подолати 5% бар’єр на чергових виборах до Верховної Ради.

Презентація результатів цього дослідження – проведеного за підтримки Internews, USAID Ukraine – USAID Україна та Лабораторії законодавчих ініціатив – відбулася 12 липня. Ми ознайомили з результатами опитування закордонних дипломатів, представників міжнародних фондів та українських громадських організацій.

А ви вже мали змогу напередодні парламентської кампанії порівняти погляди і позиції провідних політичних сил в нашій країні? А знаєте які партії відмовилися від участі у цьому важливому опитуванні?!

Повний текст статті та порівняльна таблиця тут.