Назад до новин

«Радіо Донбас.Реалії» відновлює трансляцію на Донбасі

31 серпня – Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода (RFE/RL) оголосило про свій намір відновити трансляцію свого «Радіо Донбас.Реалії» на частотах «Вільного радіо» у Донецькій області з 1 вересня.  Сигнал буде транслюватися через передавачі у містах Бахмут та Гірник, а збільшення потужності передавача у Гірнику означає, що радіус покриття буде більшим, ніж раніше, і досягне окупованих територій Донбасу.

«На додаток до вебсайту, Вільне радіо знову буде доступне на FM частотах. В ефірі «Радіо Донбас.Реалії» ми поговоримо про найважливіші події Донецької та Луганської областей, туристичний потенціал, історію регіону, досягнення, проблеми та перспективи. «Радіо Донбас.Реалії» транслюватиметься в прямому ефірі на наших хвилях”, – сказала Анастасія Шибіко, директорка Вільного радіо.

Вільне радіо – це вебсайт та радіостанція в Бахмуті, створена волонтерами у 2017 році за підтримки міжнародних донорів. Радіостанція призупинила наземне мовлення, але відновить роботу з відновленням «Радіо Донбас.Реалії».

Раніше, 9 серпня 2021 року, “Радіо Донбас.Реалії”, яке транслювало свої програми через передавач Громадського радіо на Донбасі, припинило мовлення на частині Донбасу, оскільки Громадське радіо вимкнуло свій передавач у кількох містах Донбасу через брак коштів.

More on RFE/RL in Ukrainian.

 

Photo: Leonardo Arantes on Unsplash