Назад до новин

Сфера діяльності Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки – Інтерв’ю з його керівницею Любов’ю Цибульською

6 квітня – Любов Цибульська, керівниця Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики, дала інтерв’ю  9 людей та 10 мільйонів гривень: як із цим злетіти? для медіа Бабель про масштаб діяльності Центру.

Основні висновки:

• Різниця між двома центрами полягає в тому, що Центр Ради національної безпеки і оборони має право вводити санкції. Центр міністерства займатиметься питаннями комунікації.

• Дев’ять людей працюватимуть у Центрі Міністерства. Цибульська зараз приймає їх на роботу та не розголошує імена кандидатів.

• Цибульська сказала, що Центр не буде офіційно пов’язаний з міністерством, а натомість буде частиною державного інформаційного агентства “Укрінформ”. Тим не менше, вона сказала, що її начальниками є Олександр Ткаченко (міністр культури та інформаційної політики) та Тарас Шевченко (заступник міністра).

• Річний бюджет Центру становить 10 000 000 гривень (357 000 доларів США). Центр також шукатиме підтримки донорів для проведення конкретних інформаційних кампаній.

• Серед майбутніх планів Цибульська згадала тренінг для державних службовців, розробку брендингового пакету, веб-сайту, моніторинг соціальних мереж, брифінги для преси, присвячені міжнародному співтовариству щодо діяльності Росії в Криму, східній Україні та дезінформації, пов’язаної з COVID. Перші результати будуть представлені в липні-серпні 2021 року.

• Щодо впливу Telegram на громадську думку, Цибульська заявила, що багато каналів Telegram спочатку були створені як проукраїнські, але потім змінили свою риторику на проросійську. Коли засоби масової інформації та месенджери потрапляють під санкції, то цю інформацію потрібно належним чином комунікувати суспільству – сказала Цибульська.

 

Більш подробиць на  Бабель
 

Фото: Adi Goldstein on Unsplash