Назад до новин

Співвласник кримськотатарської телерадіокомпанії скаржиться на фінансові труднощі

2 березня – Ленур Іслямов, співвласник і генеральний директор ТОВ «Телевізійна компанія “Атлант-СВ”» (юридична особа телеканалу ATR, Lale і радіо «Мейдан»), дав інтерв’ю “Детектор Медіа “, в якому розповів про фінансові проблеми медіа та, як наслідок, загрозу закриття ATR, LALE TV та радіо «Мейдан» через борги та відсутність державного фінансування.

У лютому 2021 року Іслямов передбачив, що ці медіа знову не зможуть отримати фінансування з державного бюджету через “внутрішній наказ Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій”. Міністр Олексій Резніков в інтерв’ю Укрінформ 5 лютого сказав, що фінансування буде надаватися ЗМІ на конкурсній основі для підвищення ефективності та прозорості використання державних коштів. Міністр також звернувся до інших країн з проханням про фінансову допомогу ATR.

Іслямов висловив надію на отримання термінової фінансової підтримки від європейських донорів та урядів, таких як Польща та Литва, для відновлення мовлення та погашення боргів.

Мейдан припинило мовлення на окупований Крим 1 березня 2021 року. Радіостанція мовила в Криму з 2005 року, але втратила частоту після окупації Криму Росією в 2014 році. Незабаром після цього Мейдан відновило мовлення в Інтернеті. У 2017 році Національна рада оштрафувала радіо «Мейдан» за ненадання інформації про його структуру власності. 7 грудня 2017 року Національна рада надала радіо “Мейдан” ліцензію на супутникове радіомовлення після сплати штрафу компанії.

 

Більше на сайті Детектор медіа.

 

Фото: Фейсбук сторінка ATR