Назад до новин

Стартував V Відкритий університет реформ

04 Березня 2017 р.: Сьогодні розпочався п’ятий Відкритий університет реформ – спільний освітній проект Реанімаційного Пакету Реформ і Центру демократії та верховенства права. Упродовж трьох місяців 31 учасник ВУРу відвідуватиме лекції та експертні дискусії, а також пройде стажування у провідних громадських організаціях – членах Реанімаційного Пакету Реформ. Проект реалізується за підтримки Уряду Швеції.

Тарас Шевченко, директор ЦЕДЕМ, співголова Ради РПР, розповів про мету та завдання Відкритого Університету Реформ.

“Від початку ми задумали Відкритий Університет Реформ як освітній проект, у якому експерти будуть ділитися знаннями. А ще – залучати нових людей, які хочуть і готові брати на себе відповідальність. Ми готові поділитися не лише знаннями, а й цінностями, настроєм та натхненням. Бажаю кожному з вас вирости у професійному розумінні, особистісного розвитку – і не забувайте про відповідальність”, – відзначив він.

Директор ЦЕДЕМ зазначив, що багато ВУРівців із попередніх наборів суттєво змінили своє життя, долучившись після навчання до громадянського суспільства. Він також відзначив роль Реанімаційного Пакету Реформ у впровадженні змін.

“Головна відмінність сьогоднішньої ситуації від того, що було після першого Майдану – наявність сильного громадянського суспільства, коли активні громадяни включені у реформування країни. І РПР є одним із яскравих виразників цієї різниці.Ми розуміємо, що змінювати країну – це наша відповідальність, тож слід працювати, аби зробити Україну успішною”, – зауважив Тарас Шевченко.

Читайте повний текст статті.