Назад до новин

Суспільне претендує на частоту для нової національної радіостанції

12 листопада – Детектор медіа опублікував інтерв’ю з Дмитром Хоркіним, членом правління Суспільного , відповідальним за платформу радіо, про плани Cуспільного запустити четвертий радіоканал «Точка» до існуючих станцій «Українське радіо», «Радіо Промінь» та «Радіо Культура». «Майже в усіх європейських столицях і в більшості великих міст розмовні радіо в топі», – сказав Хоркін. «Однак в Україні ситуація інша, де популярність ретро-пісень тільки зростає». Він сказав, що тому Україні потрібна нова музична радіостанція для ретро-українських пісень та альтернативної музики.

Суспільне планує охоплювати великі міста та районні центри, що відповідає філософії мовника щодо тотального покриття. «Точка» орієнтується на аудиторію 30-35+, а «Промінь» — на молодшу аудиторію.

Суспільне подало заявку до Нацради з питань телебачення і радіомовлення в рамках нового конкурсу на частоти. За даними джерел Детектор медіа, одним із дев’яти заявників був «Дом», щойно створений радіоканал державного телеканалу «Дом».

 На початку листопада 2021 року радіостанції Суспільного виграли 55 частот для мовлення в 21 області.

 

Більше на сайті Детектор медіа.
 
Photo: Fringer Cat on Unsplash