Назад до новин

Священники вчаться спілкуватися з пресою

10 жовтня 2017 року – Близько 80 священиків Київської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви пройшли практикум по роботі із мас-медіа. Медіа-експерт Дмитро Сіманський провів цей практикум, що його спільно з Київською Архиєпархією УГКЦ ми допомогли організувати з ГО “Інтерньюз-Україна” у рамках курсів Інституту постійної формації  УГКЦ.

Священики жваво обговорювали питання ефективної комунікації з представниками ЗМІ у контексті роботи церкви, навчалися писати новини, статті, спілкуватися перед відеокамерою та у кризових ситуаціях.

Отець Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України, написав на своїй сторінці у Facebook: «Неймовірно цікавий тренінг для священиків Київської Архиєпархії провів Дмитро Сіманський. Навчалися ефективної комунікації! Дмитро говорив для нас нові і дуже важливі речі. Просто дякую!!!»

Блаженніший Любомир кардинал Гузар, Верховний Архиєпископ Києво-Галицький, Отець і Глава УГКЦ (2001-2011), наголошував на важливості ефективної комунікації. Ті, хто був знайомий із Блаженнішим Любомиром Гузаром, знають, наскільки просто і влучно він говорив, та все ж перепитував «Чи достатньо просто я говорив?»

В  інтерв’ю, що його Блаженніший дав у серпні 2011 р., він сказав, що «надзвичайно важливо, щоб Церква дуже-дуже сумлінно дотримувалася засад здорової журналістики, чи взагалі комунікаційної політики, щодо правди, щодо моралі. … Сьогодні не бути присутнім у комунікаційному просторі — то самогубство,  десь кілька тижнів тому про це говорив Папа. …. Для мене тут немає сумнівів».