Back to news

Телепрограма “Питання національної безпеки” про низький рівень вступу випускників з окупованого Донбасу та Криму до українських університетів

13 липня- Центр журналістських розслідувань громадської організації «Інформаційний прес-центр» у 30му випуску телепередачі “Питання національної безпеки” проаналізував, як випускники з тимчасово окупованих територій Луганської і Донецької областей та Криму вступають до українських університетів.

За словами гості студії Валентини Потапової, яка очолює Центр громадянської просвіти Альменда, уряд виділив 35 мільйонів гривень (1 273 000 доларів США) десятьом українським університетам для організації влітку програми соціальної адаптації для молоді з окупованих територій. Але лише 107 абітурієнтів (97 з Донбасу, 10 з Криму) отримають місця в українських університетах. Потапова припустила, що низька кількість учасників може бути зумовлена ​​коротким двотижневим терміном подачі заявок та поганою поінформованістю громадян про таку можливість поміж мешканців окупованих територій.

 

Більше на сайті Центру журналістських розслідувань.

 

 

Фото: Hannah Olinger on Unsplash