Back to news

«Turn the Mic Around» – щомісячне шоу-інтерв’ю Internews із провідними журналістами

Internews має популярне щомісячне шоу у Zoom у прямому ефірі «Turn the Mic Around» («Передай мікрофон»). У шоу одна з наших директорів в Internews бере інтерв’ю у журналістів/ок, які знаходяться на передовій важливих тем медіасектору.

У грудні Джоді Гінсберг, генеральна директорка Internews, візьме інтерв’ю у Анни Бабінець, редакторки Центру з розслідування корупції та організованої злочинності (OCCRP). Бабінець брала участь у проєкті https://www.occrp.org/en/yanukovychleaks-national-project/, який отримав Global Shining Light Award від Глобальної мережі розслідувальної журналістики.

Джоді Гінсберг проведе інтерв’ю із питаннями та відповідями, присвяченими корупції у владі та тому, як журналістські розслідування можуть допомогти притягнути тих, хто при владі, до відповідальності. Їхня бесіда зануриться в темний світ журналістських розслідувань і подій, як-от розслідування «Panama papers».

Кожне шоу триває всього 30 хвилин і розраховане на участь глядачів.

Це чудова можливість для ВАС допомогти нам розповісти, безпосередньо запросивши впливових людей із ваших мереж відповісти та послухати шоу.

День: Середа, 15 грудня, 2021 
Час: 19:00  
Тривалість: 30 хвилин

Лінк для реєстрації на шоу: https://internews.zoom.us/meeting/register/tZwvdu2urj8qG9V1aj_innPJAVFHIHhtvYMq

 

Photo: Vanilla Bear Films