Назад до новин

У справі про вбивство Шеремета допитали журналістів «Слідства.Інфо»

15 травня: Автори фільму-розслідування «Вбивство Павла» Ганна Бабінець та Дмитро Гнап зустрілися з головою Національної поліції України Сергієм Князєвим по справі вбитого журналіста Павла Шеремета

Про це журналісти повідомили в ефірі «Громадського телебачення» під час інтерв’ю.

«З нами зв’язалося керівництво Нацполіціі і сьогодні ми провели першу зустріч з Сергієм Князєвим, де він цікавився деталями нашого розслідування», – сказав пан Гнап.

За словами журналістки Бабінець, співробітники Нацполіції подивились фільм та «звернули увагу на якусь кількість деталей».

«Вони з ним, як я розумію, зараз працюють. Ми продовжимо зустрічі з керівництвом Нацполіціі і ми будемо шукати якийсь шлях прийнятний для всіх, щоб розслідування рухалося, розкрити злочин і знайшли убивць Павла», – сказала вона.

Нагадаємо, журналісти «Слідства.Інфо» та OCCRP презентували  фільм «Вбивство Павла» про свого колегу Павла Шеремета. У фільмі, зокрема, повідомляється, що Національна поліція не допитувала кількох можливих свідків убивства журналіста Павла Шеремета, які можуть мати стосунок до Служби безпеки України.

11 травня стало відомо, що голова Національної поліції України Сергій Князєв збирає всю слідчу групу Нацполіції у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета. Крім того, за словами Князєва, Нацполіція приєднає розслідування журналістів до матеріалів справи.

Згодом міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що МВС викликає на допит авторів фільму-розслідування «Вбивство Павла» й Ігоря Устименка.

Петро Порошенко заявив, що вважає незаконним створення якогось окремого підрозділу в Адміністрації Президента, який буде розслідувати вбивство Павла Шеремета паралельно із Національною поліцією, і закликав журналістів почекати разом результатів розслідування.