Назад до новин

UA: Українське радіо запускає три програми у партнерстві з телеканалом “Дом”

2 лютого – UA: Українське радіо запустило три нові програми – “На самом деле: Донбасс”, “На самом деле: Крым” та “Код безопасности”. Проєкти будуть адаптовані для радіомовлення як співпраця між UA: Українським радіо та телеканалом “Дом”, що фінансується державою, створеним рік тому для трансляції на тимчасово окупованих територіях.

·       «На самом деле: Донбасс» – інформаційно-аналітична програма з ведучим Олексієм Мацукою.  Місія проєкту задекларована вже у назві: для об’єктивного дослідження неупередженими експертами обираються ті теми, які в російських та підконтрольних окупантам місцевих ЗМІ подаються викривлено, із ворожими наративами;

·        «На самом деле: Крым» із ведучимкримчанином Дмитром Сіманським. Ця програма має ту саму місію та спосіб розкриття найважливіших для тимчасово окупованої Автономної Республіки тем.

·       «Код безопасности» — проєкт про найважливіші аспекти міжнародної безпеки. Ведуча Тетяна Попова разом з відомими експертами та представниками впливових українських та закордонних структур розкривають справжні причини найзапекліших конфліктів у світі, проливають світло на подробиці спецоперацій регіонального та міжнародного масштабів. 

 

Більше на сайті Суспільне