Назад до новин

Увага! Ми підтримуємо Конкурс журналістських матеріалів на гендерну тематику

Громадські організації Волинський прес-клуб і Гендерний центр оголошують Конкурс журналістських матеріалів, які висвітлюють питання дискримінації або дотримання прав людини за ознакою статі, можливостей або перешкод щодо їх реалізації у соціумі з огляду на стать.

До участі в конкурсі запрошуються представники/представниці друкованих ЗМІ, телебачення, радіо та інтернет-видань, блогери та журналісти-фрілансери всіх регіонів України, які цікавляться тематикою рівних прав і можливостей чоловіків та жінок.

Тематика матеріалів може стосуватися (але не обмежуватися) таких сфер: політики, влади, бізнесу/економіки, соціальної сфери (відпустки по догляду за дитиною, працевлаштування, забезпечення умов праці та ін.), медицини, освіти, юриспруденції, журналістики, військової галузі, громадської активності тощо.

До 31 липня – На конкурс можна надсилати як уже опубліковані/подані в ефір у 2016-17 роках матеріали, так і раніше не оприлюднені.

Формат подачі:

1)    для матеріалів, розміщених у друкованих виданнях – текст у форматі Microsoft Word, скан-копія публікації у виданні (або pdf-формат зверстаної сторінки чи посилання на інтернет-сторінку газети);

2)    для матеріалів, розміщених у інтернет-виданнях – посилання на інтернет-сторінку або оригінал тексту у форматі Microsoft Word (якщо матеріал не був опублікований);

3)    для матеріалів, розміщених в електронних ЗМІ (радіо, телебачення) – посилання на передачу/сюжет, розміщену на інтернет-сторінці медіа, каналі YouTube, Vimeo або файлообміннику.

Учасниці/учасники конкурсу можуть надіслати не більше 2 матеріалів.

Критерії оцінювання:

– повнота розкриття теми;

– актуальність та ілюстративність матеріалу;

– наявність / відсутність стереотипів;

– дотримання етичних стандартів журналістики.

Оцінювання робіт проводитиме журі, сформоване з організаторів конкурсу, фахівців у питаннях прав людини та журналістів (до завершення конкурсу імена не розголошуються). Результати конкурсу будуть оголошені в серпні 2017 р.

Учасників / учасниць конкурсу буде нагороджено призами, а переможців / переможиць – дипломами і цінними подарунками.

Кінцевий термін подачі матеріалів – 31 липня 2017 р. на електронну пошту Волинського прес-клубу lutsk@cure.org.ua     Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду. Тема листа: «На конкурс журналістських матеріалів із ґендерної тематики».

З усіма питаннями звертайтеся до Богдани Стельмах за тел.: (066) 203-50-31, (067) 756-24-20, e-mail: lutsk@cure.org.ua – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду.

Конкурс проводиться в межах проекту «Гендерний простір сучасної журналістики: від теорії до практики», що реалізовується Волинським прес-клубом у партнерстві з Гендерним центром, Незалежною громадською мережею прес-клубів України та за підтримки програми «У-Медіа» (Інтерньюз).