Back to news

Ведуча UA:Перший отримала журналістську Премію імені Георгія Ґонґадзе

21 травня – Мирослава Барчук, ведуча суспільно-політичного ток-шоу “Зворотній відлік”, була визнана переможцем премії Георгія Ґонґадзе 2021 року. Серед фіналістів були Марічка Паплаускайте (Reporters.Media) та Борис Давиденко (Liga.net). Церемонія нагородження відбулась 21 травня, у день народження покійного журналіста Георгія Ґонґадзе.

Трансляції шоу «Зворотній відлік» під час президентських та парламентських виборів 2019 року залучили аудиторію в 12 мільйонів глядачів, а експерти медіамоніторингу назвали “Зворотній відлік” найбільш збалансованим і нейтральним з усіх передвиборчих ток-шоу на національних телеканалах України. «Зворотній відлік» підтримується проєктом USAID “Медійна програма в Україні», яка впроваджується Internews.

Ґонґадзе був українським журналістом і режисером, який був викрадений і вбитий у 2000 році. Він заснував Інтернет-газету “Українська правда” разом з Оленою Притулою в 2000 році. Нагорода Георгія Ґонґадзе була заснована в 2019 році українським ПЕН у партнерстві з Києво-Могилянською бізнес-школою (КМБШ) та Асоціацією випускників КМБШ і «Українською правдою». Усі журналісти, які працювали в журналістиці в Україні протягом п’яти років, мають право на участь. Сума премії становить 100 000 гривень (3700 доларів США).

Більше на сайті Детектора медіа.

 

Photo: Facebook сторінка ГО «Премія імені Георгія Ґонґадзе».