Назад до новин

Відкрито інтерактивну інсталяцію «ПРОПАГАНДАРІУМ»

м. Краматорськ, 23 травня: У четвер, 23 травня, відбулося відкриття інтерактивної інсталяції «Пропагандаріум».

Відвідувачі зможуть перевірити свою стійкість до маніпуляцій у настирливій «кімнаті пропаганди» та познайомитися з єдиним у світі фейкологом – лікарем Пігулко. У легкій та розважальній формі інсталяція продемонструє, що медіаграмотність сьогодні – така ж важлива навичка, як і, скажімо, користування комп’ютером.

Де: Краматорськ, Geek Bunker, вул. Марата, 8

Під час відкриття виступили Дмитро Золотухін, заступник Міністра інформаційної політики України, Ігор Стокоз, заступник голови Донецької ОДА, Володимир Єрмоленко, директор європейських проектів ГО «Інтерньюз-Україна», співавтор посібників «Слова та війни: Україна в боротьбі з кремлівською пропагандою» та «Приборкати Гідру».

У ЧОМУ СУТЬ ІНСТАЛЯЦІЇ?

Відвідувачі мають засвідчити на практиці, що – #НеВедуся на маніпуляції – це про них. Пан Пігулко чудово розуміється на методах дезінформації та здатен розпізнати навіть найбільш правдоподібні фейки. За допомогою «кісельовометра» він швидко визначить кількість «кісельових» у крові гостей. Залежно від ступеню ураження пропагандою, лікар випише фейкогінні, якісний інфодетокс або дієві медіамінки. Усе заради того, щоб зробити кожного відвідувача повністю кісельов-free!

Після успішного проходження інсталяції відвідувачі отримають у подарунок тематичні стікери та футболку.

Інсталяція працюватиме у Краматорську до 12 червня (щодня, окрім понеділків, 10:00–18:00), після чого буде представлена в Одесі (18 червня–8 липня) та Запоріжжі (16 липня–6 серпня).

Більше інформації: Facebook-подія

Контактна особа: Катерина Богуславська, 093 145 4473, kboguslavska-at-internews.ua

Фото: К. Богуславська 

Формат інсталяції розроблено ГО Інтерньюз-Україна, одним з наших партнерів. Захід відбувається в рамках «Медійної програми в Україні», яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.