Назад до новин

Військове радіо «Армія FM» оновлює сітку мовлення

27 березня — Майкл Щур запускає на радіо «Армія FM» програму про війну на Донбасі
Військове радіо «Армія FM» оновлює сітку мовлення. Головна мета – зробити контент цікавим, не лише для військових, але й для цивільного населення, яке проживає у зоні АТО.

Про це під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі повідомив радник міністра оборони України з питань комунікацій Олексій Макухін.

«”Армія FM” має найбільше покриття у зоні АТО, 15 міст. Але окрім розширення географічного, наша мета – адаптація контенту мовлення, щоб він був цікавим не лише військовим, які лишаються нашою головною цільовою аудиторією, але й населенню, яке знаходиться у зоні АТО», – зазначив він.

Говорити в ефірі планують на теми цивільного та військового співробітництва, КПВВ, соціальних виплат, співпраці з силовиками та місцевими органами влади тощо.

Як і раніше «Армія FM» буде підтримувати бойовий дух бійців на передовій, але тепер також планує налагоджувати комунікацію між військовими та цивільними.

«У силу пропаганди, комунікація з місцевим населенням та військовослужбовцями є слабкою. Вона посилюється, але пропаганда дуже потужна. Програма “Точка доступу” та теми у інших авторських програмах мають на меті налагодити комунікацію, діалог, щоб можна було включити “Армія FM” і зрозуміти, що нам теж болить проблеми цивільних, і що вони можуть звертатися до військових і бути корисними один одному», – пояснила головна редакторка військового радіо «Армія FM» Ірина Сампан.

Повний текст статті тут.