Назад до новин

Зеленський закликав телеканал “Дом” працювати для тих, хто проживає та переселений з тимчасово окупованих територій України

5 серпня – Президент Володимир Зеленський дав інтерв’ю про Донбас і Крим державному телеканалу “Дом” під час робочого візиту до Донецької та Луганської областей. Співрозмовником був Олексій Мацука, головний редактор каналу «Дом», засновник громадської організації «Донецький інститут інформації», партнер проєкту «Медійна програми в Україні» USAID.

 Зеленський висловив побажання, щоб «Дом» транслював не тільки на окуповані території Криму та Донбасу, а й для тих, хто був переміщений з цих регіонів. “Цей канал повинен об’єднувати людей, тому що між вихідцями з Донецька, деякі з яких там, та іншими, які тут, – є ця жахлива лінія зіткнення”, – сказав Зеленський.

На його думку, канал повинен мотивувати не тільки людей на окупованих територіях, а й стосуватися внутрішньо переміщених осіб, які проживають на підконтрольній Україні території, але не втратили зв’язок із своїми рідними в ОРДЛО та Криму. «Українське мовлення на тимчасово окуповані території дасть можливість підтримувати контакт з українцями в ОРДЛО та Криму. І саме так має просуватись державний телеканал «Дом», націлений на жителів цих територій», – зазначив Зеленський. Зеленський сказав, що вірить, що об’єктивна інформація про політику України допоможе інтегрувати жителів окупованих територій в український простір.

 Державний канал “Дом” розпочав мовлення на тимчасово окуповані території у березні 2020 року. У березні 2021 року він розпочав мовлення для жителів Донецька, Макіївки, Горлівки, Судака, Євпаторії, Сімферополя (Крим) та багатьох інших міст через Супутник Astra.

Більше на сайті ГО «Детектор медіа».

 

 

Фото: телеканал «Дом»