Назад до новин

Жінки коментують лише кожен сьомий матеріал в загальнонаціональних інтернет-медіа – дослідження ІМІ

7 березня: Жінки коментують лише кожен сьомий матеріал (14%) в загальноукраїнських інтернет-медіа, що на 3% менше, ніж в минулому році (17%). В основному, у якості експерток жінки представлені в темах правозахисту, шоу-бізнесу, спорту, здоров’я, міжнародних новин та визволення полонених.

Такими є результати моніторингу гендерного балансу в 10 загальноукраїнських інтернет-ЗМІ, що проводився ГО “Інститутом Масової Інформації” у лютому-березні 2016 року.*

Найбільше жінок-експерток в новинах було зафіксовано у виданнях Ліга (25% від загальної кількості новин), Укрінформ (22%), УНІАН та LB.ua (по 19%), найменше – в Українській Правді (8%), Обозревателі (7%), та Кореспонденті (0%).

В якості героїнь матеріалів жінки представлені в середньому практично у кожній третій новині – у 27% від загальної кількості матеріалів (для порівняння, в минулому році цей показник склав 23%). Найбільше жінок в якості героїнь новин зафіксовано у виданнях 112.ua (38%), УНІАН (37%), та Укрінформ (32%), найменше – в LB.ua (22%) та Лізі (13%).

Повний текст статті тут.